filmowanie, videofilmowanie, kamerzysta, fotografia

Fotoksiążka - Fotoalbum

Oferujemy wykonanie fotoksiążki około 20 stron (10 rozkładówek) zarówno z pleneru, jak i fotoreportażu. Gwarantujemy najwyższą jakość, poniżej szczegółowy opis produktu oraz przykłady naszych realizacji.

Dlaczego fotoksiążka?

Koniec z porozrzucanymi, zagubionymi zdjęciami i pustymi miejscami w albumach. Nasza firma oferuje Państwu coś niezwykłego. Coś co będzie trwałym zbiorem wspomnień, który stworzy przepiękną historię z ważnego wydarzenia w Państwa życiu. Fotoksiążki mogą być zarówno niezwykłą pamiątką z udanych wakacji nad gorącym morzem śródziemnym, jak i doskonałym prezentem ślubnym, albumem dziecięcym, pamiatką komunii świętej, kroniką rodzinną, prezentacją swojej firmy. Twoja własna FOTOKSIĄŻKA - ekskluzywny album - wprawi w podziw swoim jednorazowym wyglądem Twoich bliskich.

Fotoalbumu (Fotoksiążki) na profesionalnym papierze fotograficznym KODAK ENDURA SUPRA "Y" NA MASZYNIE NORITSU! Nie jest to żaden druk cyfrowy, tylko orginalna metoda fotograficzna gwarantująca najwyższą jakość zdjęć. Będzie to idealna, bardzo trwała i oryginalna pamiątka z Twojego ślubu oraz wesela.

Co wyróżnia nasze fotoksiążki?

Klejony Grzbiet

Grzbiet albumu klejony jest od wewnątrz specjalną tasmą wzmacniającą, co zabezpiecza przed "rozdarciem" stron w miejscu złożenia (bigu). Jednocześnie jest dodatkowym efektem wizualnym. Dodatkowo wykoączony jest kapitałką introligatorską.

Zaokrąglone narożniki

Jednym z efektywnych zabezpieczeń przed uszkodzeniem stron są zaokrąglone naroża. W produkowanych przez naszą firmę albumach nie ma mowy o "zadartych" lub zniszczonych rogach stron.

Ekskluzywna i oryginalna fotoksiążka to:

  • Profesjonalny sposób wykonania na sztywnych stronach z tworzywa sztucznego.
  • Naświetlanie zdjęć na papierze KODAK Professional Endura Supra jedwabistym - fotograficznym.
  • Rozłożone strony tworzą jedną płaską powierzchnie bez spiral lub złączek skoroszytowych.
  • Trwałe, sztywne i grube strony o jednolitym wyglądzie.
  • Po rozłożeniu strony fotoksiążki to jedno wielkie zdjęcie, które sprawia niesamowite wrażenie.


Przykładowe okładkizdjęcia ślubne - filmowanie i fotografia
strona główna  ·  oferta  ·  filmowanie wesel  ·  fotografia ślubna  ·  fotoksiążka  ·  galeria  ·  polecam  ·  kontakt · 
Wykonanie strony:
Ernest Bobik Ernest Bobik