filmowanie, videofilmowanie, kamerzysta, fotografia

Nasza oferta - filmowanie i fotografia

Oferujemy Państwu filmowanie oraz fotografowanie wesel, komunii, studniówek.


Film nagrany może być na dowolnym nośniku, np płycie DVD, lub kasecie VHS. Absolutnym hitem jest możliwość filmowania w technice HDTV i nagrania materiału na nowoczesnych płytach BLURAY.


Filmowanie odbywa się przy pomocy profesjonalnych kamer DV firmy Sony lub Panasonic. Oferujemy możliwość filmowania z wielu kamer. W przypadku komunii i studniówek filmujemy zawsze z 2 lub większej ilości kamer, przez co z pewnością nie umknie nikomu żaden moment, a film staje się bardziej dynamiczny.


Każdy materiał jest traktowany indywidualnie, co pozwala stworzyć film który realnie odzwierciedli panującą atmosferę, będzie zawierał wszystko to na czym Wam najbardziej zależy. Aby pamiątka wideo spełniła Państwa oczekiwania istnieje możliwość Waszego uczestnictwa w procesie montażu. Duże możliwości stacji pozwalają na pełną ingerencję w montowany materiał, co przyczynia się do osiągnięcia najlepszego efektu końcowego filmu.


Oferujemy państwu także obsługę fotograficzną. Utrwalimy najważniejsze chwile w Waszym życiu, nie tylko na filmie, ale i na profesjonlanie wykonanych zdjęciach. Nie sprawi nam problemu zrobienie zdjęć w plenerze lub też tradycyjnego fotoreportażu. Zdjęcia w plenerze obejmują sesje zdjęciową w dowolnie wybranym miejscu przez młodą parę. Fotoreportaż natomiast, to zdjęcia obrazujące przebieg całej uroczystości, począwszy od błogosławieństw, przez ślub, wesele, aż do poprawin. Jeśli szukałeś fotografa na swoje wesele, to dobrze trafiłeś


Zdjęcia mogą zostać tradycyjnie wywołane, czyli około 100-120 zdjęć w ekskluzywnym albumie, jak również nagrane na płytę, na której znajdzie się około 300 ujęć gotowych do wywołania. Oferujemy możliwość stworzenia fotoksiążki.

Fotografia ślubna - fotograf na Twoje wesele
zdjęcia ślubne - filmowanie i fotografia
strona główna  ·  oferta  ·  filmowanie wesel  ·  fotografia ślubna  ·  fotoksiążka  ·  galeria  ·  polecam  ·  kontakt · 
Wykonanie strony:
Ernest Bobik Ernest Bobik